Zostań KOORDYNATOREM Czystego Powietrza

Chcesz otrzymać więcej informacji?

Koordynator promotorów i specjalistów programu Czyste Powietrze pełni kluczową rolę w realizacji programu. Koordynuje on działania wszystkich innych osób i firm: Promotora, Specjalisty, Audytora i Wykonawcy.

Oto kilka zadań do wykonania i celów do osiągnięcia:

1. Koordynacja działań: Koordynator jest odpowiedzialny za skuteczną organizację i zarządzanie działaniami promotorów i specjalistów w ramach programu.
  2. Rekrutacja i szkolenie: Koordynator rekrutuje i szkoli promotorów oraz specjalistów, aby byli dobrze przygotowani do informowania społeczności o programie.
  3. Monitorowanie działań: Koordynator śledzi postępy promotorów i specjalistów, zapewniając, że działania są zgodne z wytycznymi programu.
  4. Współpraca z partnerami: Koordynator nawiązuje współpracę z lokalnymi instytucjami, samorządami i funduszami ochrony środowiska w celu zwiększenia efektywności działań.
  5. Kampanie informacyjne: Koordynator organizuje kampanie informacyjne, seminaria, spotkania i inne wydarzenia, aby zwiększyć świadomość społeczności na temat programu.
  6. Wsparcie techniczne: Koordynator pomaga promotorom i specjalistom w rozwiązywaniu problemów technicznych i udziela wsparcia w procesie wnioskowania.
  7. Monitorowanie wyników: Koordynator analizuje wyniki działań promocyjnych i dostarcza raporty na temat osiągnięć.
  8. Koordynacja działań terenowych: Koordynator zapewnia, że promotorzy są aktywni na terenie swoich regionów, docierając do jak największej liczby mieszkańców.
  9. Zapewnienie jakości: Koordynator dba o jakość przekazywanych informacji i działań promocyjnych, aby program był skuteczny.

Cele programu: Koordynator przyczynia się do osiągnięcia celów programu, takich jak poprawa jakości powietrza, modernizacja źródeł ciepła i termomodernizacja budynków.

0 0 Głosów
Subskrypcja
Powiadom o

Wbudowane informacje Zwrotne