Mamo! Tato! Ratuj!

Fundacja Rozwoju Wsi zainicjowała niedawno program Ratownik Wiejski (ratunek.tablicawiejska.pl).

W ramach tego programu przygotowaliśmy Praktyczny Poradnik Pierwszej Pomocy dostępny przez stronę internetową lub w jako plik PDF.

Chcemy iść kilka kroków dalej.

W ramach akcji zbierania 1,5% odpisu podatkowego chcemy pozyskać sojuszników do wydania takiego podręcznika w formie drukowanej i rozprowadzenia go jeszcze przed wakacjami.

Wiadomo, że środki z 1,5% nie wykorzystamy do tego konkretnego działania ale pomogą nam je kontynuować. Na razie wykorzystujemy fundusze przekazywane na ten cel przez Partnerów Fundacji (firmy, organizacje, samorząd czy aktywnych wolontariuszy) oraz ich bezpośrednie działania.

Zadzwoń 574358080 jeśli chcesz w jakikolwiek sposób pomóc:

• przekazać podręcznik do szkół w swojej gminie (jako nauczyciel, samorządowiec, przedsiębiorca, wolontariusz)
  • zredagować podręcznik (znasz się na pierwszej pomocy)
  • zebrać fundusze na ten cel

Zapraszamy do współpracy 🙂

0 0 Głosów
Subskrypcja
Powiadom o

Wbudowane informacje Zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Mi się podobały twoje myśli, proszę, skomentuj.x